Plyta DVD HS&E

Płyty DVD do pomocy przy nauce na egzamin na kartę CSCS należy szukać pod nazwą „Health, safety and environment test for operatives and specialists DVD”. Za wydanie krążka DVD odpowiedzialne jest również CITB-ConstructionSkills.

Materiały w postaci płyty DVD zawierają wszelkie niezbędne informacje potrzebne do rezerwacji oraz właściwego przygotowania do egzaminu. Płyta zawiera wszystkie pytania i odpowiedzi obowiązujące na teście od kwietnia 2012 roku. Dodatkowo umożliwia sprawdzenie stanu swojej wiedzy za pośrednictwem multimedialnego testu symulującego ten właściwy.

Pytania zostały podzielone na cztery podstawowe działy. Warto podkreślić, iż pytania stanowiące behawioralne studium przypadku nie są publikowane na płycie DVD, jednak właściwe przygotowanie do nich gwarantuje obejrzenie przygotowanego specjalnie w tym celu filmu.

Podstawową różnicą pomiędzy testami w wersji papierowej, a płytą DVD jest dostępność obcojęzycznych lektorów tłumaczących pytania w drugiej z opcji. Dostępne są tłumaczenia na języki tj. walijski, niemiecki, litewski, polski, portugalski, pendżabski, rumuński, rosyjski, bułgarski, czeski oraz węgierski.

Wymagania systemowe: